GAMER MARKET 12. YIL
0 850 885 0126

Ödeme ve Teslimat

Teslimat

Teslimat ve kargo sürecinin hassas olduğunun bilincinde hareket eder, sizlere en hızlı olacak şekilde ürünleri ulaştırmaya çalışırız.
Ürünler depomuzdan nakliye firmasına teslim edildikten sonra da, ürünün size ulaşıp ulaşmadığını takip eder, sorgularız. Böylece bir sıkıntı varsa hemen müdahele ederiz.
Türkiye'nin her yerine ve bölgesine, anlaşmalı ve indirimli kargo fiyatlarından sizlere ürünleri ulaştırırız.
 

Kurumsal ve toplu satış yada proje var ise

büyük ebatlı ürünlerde bile,

kargo maliyetini üstlenerek, daha uygun fiyata ürün almanızı sağlarız.

KARGO BEDAVA

Teslimat Süreci

Anlaşmalı olduğumuz kargo yada nakliye firması, her gün belli saatte ofis ve depolarımızdan hazırlanan siparişlerinizi teslim alır.
Teslim aldığı sipariş paketinizi, kendi nakliye firması merkezine götürerek yola çıkması için sisteme kayıt edilmesini ve araçlara yüklenmesini sağlar.
 
 

Ödeme Seçenekleri

Gamer Market'de kredi kartı zorunlu değildir. Dilerseniz banka hesaplarımıza para yatırarak da nakit olarak indirimli ürün satın alabilirsiniz.
Anlaşmalı 7 bankanın sadakat programına (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage) ait kredi kartlarına taksit yapabilirsiniz, banka kartıyla da ödeme alabilirsiniz. 
Gamer Market web sitesi mobil uyumludur. Dilerseniz telefonunuzdan yada tabletinizden sipariş verebilir, ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.